Чи можна повернути товар якщо він не сподобався? Не тільки можна, а навіть потрібно!

Ми не тільки поважаємо думку наших покупців, ми довіряємо вам! Якщо продукт, який ви придбали на сайті www.foodies-club.com не сподобався вам або не відповідає вашим уявленням про якість - поверніть його нам. Ви можете повернути навіть відкриту упаковку.

Люди іноді кажуть: «Та ну, не хочеться морочитися через сто гривень і витрачати час». Але ми вдосконалюємося і, повернувши продукт, ви допомагаєте нам стати ще кращими, тому що кожна скарга враховується нашими авторами-кулінарами. І наступного разу ви придбаєте продукт з урахуванням ваших побажань. Не кажучи про те, що ви повертаєте свої гроші*. Ми зробили процедуру повернення якомога легшою для вас.

Багато магазинів під час повернення товару вимагають чеки, паспорт, заповнення декількох бланків.

Ми ж від вас просимо наступне:

  1. Написати нам лист на support@foodies-club.com.ua вказавши у темі «повернення товару», а в листі зазначити причини, чому вам не підійшов наш продукт і що необхідно в ньому покращити. У листі також потрібно буде вказати номер вашої банківської картки для повернення грошей.
  2. Повернути нам товар з нашою упаковкою, відправивши** на відділення Нової Пошти в м. Києві №31 (для Большакова Олега Михайловича, вказавши номер телефону +380 68 867 14 87)

Після цього Вам зателефонує наш менеджер для уточнення деталей, а після отримання нами вашої посилки на відділенні Нової Пошти, буде здійснено повернення грошей.

Ми прагнемо робити все можливе, щоб покращувати наші продукти і наш сервіс.

* Поверненню підлягає тільки сума за товар. Гроші, сплачені за доставку Новою Поштою, ми повернути не зможемо.

** Відправку ви можете оплатити самостійно або вказати доставку за наш рахунок і ми віднімемо цю суму з коштів, які підлягають поверненню.