Умови використання сайту

Використання сайту

Сайт foodies-club.com (далі — «Foodies Club») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі — «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх якимось іншим чином для соціальних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Foodies Club не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, представлених на цьому Сайті. Foodies Club у будь-який час без повідомлення може вносити зміни у матеріали та послуги, представлені на цьому Сайті, а також у згадані на ньому продукти й ціни. У випадку застаріння матеріалів і послуг на цьому Сайті Foodies Club не зобов’язується обновляти їх. Foodies club ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних чи від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання чи результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на Сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У випадку втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нас про це.

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас чи залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність за те, що дане повідомлення не порушує законів, моралі, авторських прав, не несе шкоди, не містить наклепів, образ на адресу конкретних осіб чи організацій, не пропагує ненависті і/або дискримінації людей за расовими, етнічними, статевими, релігійними, соціальними ознаками, а також якимось іншим чином не порушує діючого законодавства України. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яке ваше повідомлення Foodies Club може видаляти без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Foodies Club не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачем Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та використання інформації під час вашого відвідування сайту Foodies Club. Це може включати запис одного чи кількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованим нашими партнерами, наприклад, рекламними, які можуть з’явитися на інших сайтах.